KONST / Litografier / Serigrafi 12476405
nr 1247 6405
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 22/125. Motivet: 50x42 cm
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:09:41
7/4 17:25:47
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström